GITARY BASOWE

BLASTER Series™

PIERWSZA GITARA

Możesz nie zdawać sobie sprawy, ale najważniejsza gitara w Twoim życiu to Twoja pierwsza gitara…

Tylko dobra pierwsza gitara będzie kluczem do sukcesu i Twojego zadowolenia. Tylko dobrą pierwszą gitarę będziesz ze wzruszeniem wspominał do końca życia, a często także będzie Ci ona do końca życia towarzyszyć.

I nie ważne czy grasz na gitarze profesjonalnie, czy dla relaksu, czy dla przyjemności lub po prostu uwielbiasz spędzać czas grając ze swoim zespołem czy też występując w klubach i na scenie – każdy z najsławniejszych gitarzystów na świecie zaczynał tak samo jak Ty – od swojej pierwszej gitary. Dlatego pamiętaj, by Twoja pierwsza gitara była naprawdę dobra, nawet jeśli nie dysponujesz zbyt wysokim budżetem. Dlatego wybierz gitarę Encore®!

Przy projektowaniu najnowszej kolekcji gitar Encore® zaprosiliśmy do współpracy brytyjskiego guru gitarowego – Treva Wilkinsona. To ten sam człowiek, którego gitarami marki Fret-King® i Vintage® zachwyca się cały świat, a którego akcesoriów gitarowych i pickupów używają dziesiątki tysięcy gitarzystów.

Użyte do produkcji gitar Encore® drewno, osprzęt, przystawki wyselekcjonowaliśmy w taki sposób, by jakość ich wykonania, wyważenie, komfort gry i brzmienie zachwyciło nawet najbardziej doświadczonych gitarzystów, a stawiających pierwsze kroki na swojej gitarowej drodze inspirowały do ciągłych ćwiczeń i gry. Zarówno pickupy, osprzęt i ruchome mostki zostały specjalnie zaprojektowane do naszych gitar.

Trev Wilkinson powiedział pod koniec procesu projektowego gitar Encore:
„W dzisiejszych czasach bez problemu można zrobić gitarę doskonałą w kosmicznych pieniądzach. Ale prawdziwym wyzwaniem było stworzenie najlepszej na świecie „pierwszej” gitary w ograniczonym budżecie i sygnowanie jej moim nazwiskiem. To było prawdziwe wyzwanie!”

Encore® Blaster LH-E4BLK
Encore® Blaster LH-E4BLK

Gitara basowa

Encore® Blaster E4VW
Encore® Blaster E4VW

Gitara basowa

Encore® Blaster E4SB
Encore® Blaster E4SB

Gitara basowa

Encore® Blaster E4BLK
Encore® Blaster E4BLK

Gitara basowa

Search Gitary ENCORE® Trev Wilkinson
Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website. Update my browser now